ÚČAST ČESKÝCH FIREM NA VELETRHU POWER-GEN EUROPE MILÁN 2016

20. 6. 2016

  • Země: Itálie
  • Datum zveřejnění: 20.06.2016

Osm českých firem se bude prezentovat na prestižním veletrhu POWER-GEN Europe and Renewable Energy World Europe v italském Miláně (21. 6. – 23. 6. 2016).

ilustrační obrázekTento veletrh patří k nejvýznamnějším akcím v energetickém průmyslu a odvětví obnovitelných zdrojů energie v Evropě. Firmy takto budou mít možnost vystavovat své výrobky a technologie, sbírat informace a porovnávat a sdílet možnosti a výzvy s ostatními účastníky veletrhu v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

Důležitost této výstavy, jejíž první ročník se konal v roce 1993, bezesporu také podtrhuje účast více než 10 000 odborníků z celého světa a 50 konferenčních sezení organizovaných v rámci odborného doprovodného programu veletrhu. Žádný jiný veletrh nespojuje dohromady tolik důležitých prvků a technologií výroby v rámci energetického průmyslu.

Kancelář CzechTrade v Miláně připravila společnou účast na Power-Gen Europe Milan 2016 osmi významných českých firem: 

Elektroporcelán a.s. - vyrábí především armované a nearmované izolátory středního sortimentu pro NN a VN a plášťové izolátory VVN.

FANS, a.s. - je dodavatelem investičních celků, služeb a produktů pro energetiku a průmysl. Zaměřuje se na dodávky na klíč a na modernizace elektráren a průmyslových provozů.

PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o. - nabízí široký sortiment různých speciálních spalovacích zařízení dle požadavků zákazníka a to včetně kotlů a komplexních dodávek (rekonstrukcí) kotelen "na klíč".

Prague Casting Service a.s. - dodává odlitky pro odvětví, jako jsou průmyslové plynové turbíny (lopatky, statorové segmenty, tepelné štíty a jiné konstrukční části); letecké motory (lopatky, rozvaděče a jiné díly); jaderná energetika (části palivových článků); zdravotechnika (kloubní náhrady); chemický průmysl (různé díly). 

ŠKODA PRAHA a.s. - je generálním dodavatelem energetických celků na klíč. Poskytuje kvalitní, inovativní a cenově dostupná řešení vycházející vstříc individuálním potřebám zákazníků.

Vítkovické slévárny, spol. s r.o. - je tradičním výrobcem válců pro válcování kovů, tvarových odlitků z ocelí a litin a od roku 2003 také odlitků ze slitin mědi. Součástí výrobního programu je také výroba modelů a atypických výrobků ze dřeva.

ZVU STROJÍRNY, a.s. - realizuje náročná zařízení pro chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, energetiku, ekologické systémy i biotechnologie. Zaměřuje se na zpracování standardních uhlíkatých a nerezových ocelí, slitinových ocelí a speciálních ocelí včetně plátových materiálů.

ŽĎAS, a.s. – zaměřuje se na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Miláně.

 

Tisknout Vaše hodnocení: