Unikátní financování začínajících podnikatelů bez historie. Výhodné podmínky úvěru se zárukou EIF

4. 3. 2016 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Unikátní financování začínajících podnikatelů bez historie. Výhodné podmínky úvěru se zárukou EIF Komerční banka ve spolupráci s EIF nabízí jako první banka na českém trhu financování projektů začínajících podnikatelů. Produkt Profi úvěr Start je určen pro fyzické osoby podnikatele a také malé a střední firmy.

Pro poskytnutí úvěru stačí dobrý podnikatelský plán, proto lze podpořitzačínající podnikatele bez podnikatelské historie. Až do současnosti mohli podnikatelé získat na českém bankovním trhu úvěr v řádu desítek tisíc korun.

Parametry produktu:
Úroková sazba – max. 9,9 % p.a.
Maximální výše úvěru – 1 mil. Kč
Splatnost – max. 5 let
Záruka – do výše 80 % zajištěna Evropským investičním fondem

Získané prostředky lze využít k financování oběžných prostředků, provozních a investičních potřeb.

Detailní informace získají zájemci na pobočkách KB.

Informace o dalších možnostech financování – bezplatné konzultace v síti Enterprise Europe Network: vavrinek@tc.cz 

Program Microfinance využívá podpory Evropské unie v rámci záručního mechanismu zřízeného podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1296/2013 o programu Evropské unie pro zaměstnanost a sociální inovace (“EaSI”).

Záruka v programu COSME využívá Programu pro konkurenceschopnost podniků a malých a středních podniků (COSME) a Evropského fondu pro strategické investice (EFSI), zřízeného v rámci Investičního plánu pro Evropu. Cílem EFSI je podpora financování a implementování produktivních investic v Evropské unii a zajištění zvýšeného přístupu k financování.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek