Akce k uvedení modelu Škoda Kodiaq na trh v Irsku

10. 4. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Akce k uvedení modelu Škoda Kodiaq na trh v Irsku Irská obchodní komora pro střední a východní Evropu (i-Cham) a ŠKODA Ireland uspořádaly dne 28. března 2017 v prostorách jednoho z nejdůležitějších prodejců v Irsku, ve ŠKODA Spirit v Sandyfordu, prezentační a společenskou akci, na které byl představen nový vůz Škoda Kodiaq.

Po zahajovacím slovu prezidenta i-Cham Davida Pierceho, který ocenil podporu ŠKODA Ireland této komoře, vystoupil ředitel ŠKODA Ireland John Donegan, který seznámil přítomné s úspěchy automobilky ŠKODA na světovém a především irském trhu. Poté si několik desítek významných hostů, k nimž patřili senátor Gerry Horkan a radní Deirdre Donnelly, vyslechlo projevy velvyslankyně České republiky v Irsku Hany Mottlové a irského státního ministra pro finanční služby, e-government a veřejné zakázky Eoghana Murphyho.

V neformální části večera se hosté mohli podrobně seznámit s vystavenými vozy – novinkou Škodou Kodiaq i aktuálními modely Škoda Octavia a Škoda Superb. Dále měli díky výstavě poskytnuté českým velvyslanectvím příležitost dozvědět se o slavné historii automobilky ŠKODA, která v roce 2015 oslavila již 120 let svého trvání.

ŠKODA s novým vozem Kodiaq vstoupila na místní trh s vozy SUV v pravou chvíli, protože se momentálně jedná o nejrychleji rostoucí segment mezi osobními vozy v Irsku. Tento nový model by měl pomoci ŠKODA Ireland dosáhnout cílů pro letošní rok: nejen překonat loňský rekordní počet prodaných vozů, který činil přes 9 a půl tisíce vozů, ale rovněž navýšit podíl vozů Škoda na místním trhu a tím se dostat do pětice nejprodávanějších značek v Irsku.

Škoda Icham vv

Velvyslankyně České republiky v Irsku Hana Mottlová

Škoda Icham ředitel

Ředitel ŠKODA Ireland John Donegan

Škoda Icham obrázek 1

  Státní ministr pro finanční služby, e-government a veřejné zakázky Eoghan Murphy

Škoda Icham obrázek č. 2

 Senátor Gerry Horkan a radní Deirdre Donnelly

škoda Icham obrázek č.3

Výstava o historii automobilky ŠKODA

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Dublinu (Irsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek