Úspěšná účast českých výrobců na zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Austrálii

5. 9. 2017

  • Země: AU - Austrálie
  • Datum zveřejnění: 05.09.2017

AgQuip se koná v srdci jedné z nejúrodnějších a zemědělsky nejrůznorodějších oblastí Austrálie v blízkosti Gunnedah v Novém Jižním Walesu. Tato akce probíhá každoročně v srpnu po dobu tří dnů. Více než 100 000 návštěvníků přišlo zhlédnout přes 3 000 společností představující nové produkty a služby či vylepšení těch stávajících, a měli možnost se setkat se zástupci těchto firem, potenciálními kupci a distributory.

Zastoupení CzechTrade v Sydney hostile tři české společnosti v rámci české národní expozice, která díky tomu nabízela hned několik různorodých produktů. Českou expozici navštívilo mnoho potenciálních i stávajících obchodních partnerů, agentů a zástupců firem.

Pro všechny tři české společnosti specializované v zemědělství byla účast na veletrhu úspěchem. Všechny v Austrálii našly potenciální obchodní partnery.

Jednou z vystavujících českých firem byla společnost SMS CZ, která je producentem zemědělských strojů, kterých vyrábí přes 140 druhů a vyváží do přes 30 zemí po celém světě. Společnost již vyváží do Austrálie a na Nový Zéland, na čemž úspěšně spolupracuje s firmou 4AG, která se také veletrhu účastnila.

BORNIT, česká společnost vyrábějící, vyvíjející a prodávající Flexitanky – pružné obaly pro přepravu a skladování kapalin jako hnojiva v zemědělství, nebo také potravinové produkty jako víno, cider či různé oleje. Jeden z obalů byl pro ukázku naplněn přímo na výstavě a přilákal několik potenciálních kupců.

Další českou společností vystavující na expozici byla firma EURO bagging, výrobce vysoce kvalitních technologií pro ukládání a zpracování píce, obilovin, vedlejších produktů a kompostování. EURO bagging již má dealery po celé Evropě, na Blízkém východě, v Číně a několik referencí na Novém Zélandu.

Navíc zde byl k vidění další český produkt, a to unikátní svahová sekačka Spider, která je ovládána dálkově. Tento výrobek je již importován na Nový Zéland firmou Inlon, která byla na veletrhu také přítomna.

AgQuip a CzechTrade Sydney s Českou národní expozicí byl skvělou příležitost k navázání nových obchodních kontaktů a prohloubení těch stávajících.Veletrh nabídl jedinečnou příležitost pro dodavatele zemědělské techniky, zařízení, technologií a služeb předvést své inovativní a mezinárodně uznávané produkty. Všechny z účastnících se českých firem byly úspěšné v nalezení nových potenciálních obchodních partnerů či distributorů. To je skvělý úspěch!

CzechTrade Sydney děkuje zástupcům českých firem za účast a tímto zve na veletrh The Commonwealth Bank of Australia AgQuip Field Days 2018!

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.
 

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: