V Düsseldorfu se konal osmý česko-německý hospodářský stůl

26. 4. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - V Düsseldorfu se konal osmý česko-německý hospodářský stůl České a německé firmy prezentovaly rozvoj svých podnikatelských projektů na osmém setkání  Wirtschaftsstammtisch Tschechien. Akce, která se uskutečnila ve středu 20. dubna 2016 v Düsseldorfu, se účastnilo padesát zástupců firem z České republiky a Německa.  

Start-upovou scénu Severního Porýní Vestfálska představil Till Ohrmann, velvyslanec iniciativy Digitale Wirtschaft NRW, který poukázal na důležitost zapojení nových start-upů do procesu digitalizace ekonomiky.

Rozvoj českých start-upů prezentoval zástupce Česko-německé obchodní a průmyslové komory George Geveke. O zkušenosti s pronikáním na zahraniční trhy se s účastníky semináře podělili zástupci českého start-upu FineGusto, který se věnuje výrobě sušeného masa.

Akce byla pořádána pod záštitou Konzulátu České republiky v Düsseldorfu, Agentury na podporu hospodářství v Severním Porýní Vestfálsku NRW Invest a Průmyslové a obchodní komory Severního Porýní Vestfálska. CzechInvest byl partnerem akce a během networkingu poskytoval konzultace o podpoře podnikání v České republice.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek