V Londýně byla médiím představena světově nejvyspělejší sada pro virtuální realitu

6. 5. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

V pátek 6. května 2016 velvyslanec ČR ve Spojeném království Libor Sečka slavnostně zahájil představení produktu Infinitus Prime tVR. Infinitus Prime tVR jsou světově nejvyspělejší brýle pro virtuální realitu, které na trh přináší společnost Infinitus Global.

Velvyslanec uvedl: „Jsem nadšený z tohoto vysoce inovativního převratného produktu, který patří mezi světovou třídu. Může sloužit v mnoha různorodých sektorech včetně oblasti realit, turismu, her a obranného průmyslu. Spektrum využití je široké. Přeji britsko-českému joint venture Infinitus Global mnoho úspěchů při prodeji Infinitus Prime tVR.“

„Je důležité říci, že českou a britskou stranu propojily londýnské kanceláře CzechTrade a CzechInvest. Jsem také rád, že úplně první jednání obou stran, při němž bylo projednáváno ustanovení joint venture Infinitus Global, proběhlo na půdě českého velvyslanectví v Kensingtonu,“ doplnil velvyslanec L. Sečka.

Následně bylo zařízení představeno nejvyššími představiteli společnosti Infinitus Global, ředitelem Howardem Thompsonem a technickým ředitelem Markem Polčákem. Celá sada včetně SW byla navržena a je vyráběna v ČR. Mediálního představení, které se konalo v hotelu Bulgari v londýnské čtvrti Knightsbridge, se zúčastnili novináři z USA, Evropy a Asie. Celá událost proběhla velmi úspěšně a u zástupců médií vzbudil produkt veliký ohlas.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Londýně (Velká Británie).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek