V Rakousku se uskuteční Österreichischer Logistik-Tag

7. 5. 2018 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - V Rakousku se uskuteční Österreichischer Logistik-Tag Ve dnech 12. a 13. června 2018 se uskuteční v hornorakouském Linci akce s názvem 25. Österreichischer Logistik-Tag. Akce bude zaměřená na nové trendy v logistice, supply-chain management a digitalizaci.

První den se uskuteční tzv. Logistik-Future-Lab, v rámci které se představí Peter Pirklbauer (Airbus) a Michael Prohaska (the tean) s vystoupeními na vysoce aktuální témata, jako jsou nové technologie, digitalizace, big data, umělá inteligence a logistika, přenos dat, senzorika, platooning, cloud-logistika a dal. Následovat bude gala večer, během kterého budou uděleny ceny Österreichischer-Logistik-Preis.

Dne 13. června se pak bude konat samotný Österreichischer Logistik-Tag, během kterého budou diskutována témata jako inteligentní využívání nových technologií, smart logistika, supply-chains, transportní logistika a logistické novinky v online nakupování. Jako hlavní vystupující se představí Thomas Uhr (generální ředitel, BRP Rotax), Thomas Frauscher (vedoucí oddělení služeb, IKEA Distribution) a Dr. Harald Kolbe (vedoucí oddělení digitálních inovací, Lufthansa Technik Logistik Services), kteří se budou věnovat tématům jako reindustrializace západní Evropy, multichannel-retailer nebo implementace digitalizace v praxi.

Akce, kterou organizuje Verein Netzwerk Logistik Österreich (VNL), je určena především pro odborníky z oblasti průmyslu, služeb, obchodu a logistiky. Je možno přihlásit se na každou akci zvlášť nebo na obě najednou. Registrace je možná prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Další informace naleznete na webových stránkách akce.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky ve Vídni (Rakousko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek