Veletrh Automotive Hungary 2015 překonal navštěvovanost z minulého roku

13. 11. 2015

  • Země: Maďarsko
  • Datum zveřejnění: 12.11.2015

Ve dnech 28.-30. října se v hlavním městě Maďarska již potřetí konal odborný veletrh pro výrobce a dodavatele do automobilového průmyslu. AUTOMOTIVE HUNGARY se dá hodnotit jako středně velká výstava stoprocentně odborného charakteru. Mimo pěti mezinárodních obrů Audi, Mercedes, Opel, Suzuki, BMW se výstavy zúčastnilo přes 300 vystavovatelů z jedenácti zemí.  Na společné expozici CzechTrade se prezentovalo 9 českých společností.

VeletrhVzhledem k velkým úspěchům a zájmu ze strany vystavovatelů i odborného publika se veletrh bude konat i v říjnu roku 2016 ve dnech 19-21.10.2016.

Kancelář CzechTrade Budapešť připravila na veletrhu společný stánek o ploše 78m2, který prezentoval české firmy dodávající do automobilového průmyslu jako celek a zároveň nabídl možnost jednotlivým firmám představit svou činnost a výrobky.

Záměrem společné účasti bylo zajistit možnost prezentace zejména středním a menším firmám z oblasti automobilového průmyslu prostřednictvím agentury CzechTrade; minimalizovat náklady spojené s účastí firem na akci prostřednictvím společné expozice, realizovat společné Public Relations; zvýšit marketingový účinek prezentace širší nabídkou oproti samostatné expozici. Dále bylo naším záměrem zlepšit informovanost zainteresovaných maďarských i zahraničních subjektů a odborné veřejnosti o možnostech spolupráce s českými výrobci.

V expozici agentury CzechTrade se osobně prezentovaly tyto subjekty:

ČZUB a.s.  – CZ Auto&Aero, Gumárny Zubří a.s., IMOPRA s.r.o., Kovolit a.s., Labtech s.r.o., Stokvis Promi Czech s.r.o., UNIS a.s., Kovoplast v.d. a Lakovna Hajdík s.r.o.  

Atraktivnost českého stánku dále zvyšoval profesionální závodní 3D simulátor maďarské společnosti SBR Racing, na kterém měli VIP hosté našich vystavovatelů i návštěvníci veletrhu možnost projet se přímo na brněnském okruhu ve voze Škoda RS130. Loga všech vystavovatelů i CzechTrade byla uvedena do softwaru simulátoru.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Budapešti.

Tisknout Vaše hodnocení: