Veletržní život v Milánu pokračuje

10. 3. 2016

  • Země: Itálie
  • Datum zveřejnění: 09.03.2016

ilustrační obrázekZajímavého spojení dostalo italské Miláno, nebo přesněji Fiera Milano (Rho) ležící nedaleko průmyslového centra severní Itálie. Od 29. května do 1. června 2016 se tam totiž sejde pět veletrhů, které spojí své síly a umožní tak opět vytvořit veletržní život po minuloročním EXPO 2015. Tentokrát již s názvem „The Innovation Alliance“.

A o jaké veletrhy jde?
Plast je věnovaný technologiím pro plastikářský a gumárenský průmysl; Ipack-IMA je výstavou technologií pro zpracování a balení; Maso-Tech událost věnuje zpracování a balení pro masný průmysl;
Print4All je věnován tisku, konvertování a tiskařskému průmyslu jako celku a Intralogistica Italia, která se věnuje nejvíce inovativním řešením a integrovaným systémům pro manipulaci s materiálem, skladové hospodářství, skladování materiálu a vybírání, je zároveň světovou jedničkou v organizování veletrhů.

The Innovation Alliance tak spojí několik odvětví, aby zároveň vytvořil silu logistického řetězce a umožnil tak nejenom návštěvníkům, ale i jednotlivým účastníkům ještě lepší kontakt ale i vlastní prezentaci. Cílem je vytvořit veletrh od zpracování materiálů a výrobků přes jejich balení a grafickou personalizaci obalů a etiket, až po pohyb a skladování zboží připraveného ke spotřebě. Na jednom místě tak bude možné obsáhnout problematiku zpracovatelského průmyslu a udělat z veletrhu The Innovation Alliance událost s prestiží největších veletrhů.

Zdroj: Fiera Milano News
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Miláně.

Tisknout Vaše hodnocení: