Velvyslanectví ČR v Soulu připravuje účast na veletrhu Asociace korejských dovozců KOIMA

20. 4. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

Velvyslanectví ČR v Soulu připravuje účast na prestižním veletrhu Asociace korejských dovozců KOIMA, který se bude konat v Soulu ve dnech od 23. do 25. června 2016. České firmy, které mají zájem představit svoje výrobky formou katalogové výstavy, mohou své propagační materiály doručit na adresu Velvyslanectví ČR v Soulu do termínu zahájení veletržní akce.

Na základě jednání velvyslance T. Husáka a obchodního rady K. Sulka s vedením Asociace korejských dovozců KOIMA získalo Velvyslanectví ČR v Korejské republice stánek na prestižním veletrhu Asociace korejských dovozců KOIMA. Český zastupitelský úřad v Soulu hodlá tento stánek využít k propagaci České republiky a formou katalogové výstavy též k propagaci českého průmyslu.

České firmy, které mají zájem využít této významné veletržní akce a katalogové prezentace na stánku České republiky, mohou do zahájení veletržní akce zaslat svoje propagační materiály na níže uvedenou adresu Velvyslanectví České republiky v Soulu:

Embassy of the Czech Republic
Commercial Section
Gyeonghuigung1-gil 17
Jongno-gu
Seoul 110-062

Případné dotazy ohledně katalogové výstavy je možno zaslat vedoucímu obchodně-ekonomického úseku Velvyslanectví České republiky v Soulu Ing. K. Sulkovi na níže uvedenou e-mailovou adresu: commerce_seoul@mzv.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Soulu (Korejská republika).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek