Venkovní žaluzie jsou v Austrálii vyráběny na české technologii

18. 11. 2013

  • Země: AU - Austrálie
  • Datum zveřejnění: 18.11.2013

Venkovní žaluzie jsou v Austrálii vyráběny na české technologii

Společnost ZEBR s. r. o. v nedávné době vyvezla a naistalovala v Austrálii v pořadí již třetí výrobní linku na výrobu venkovních žaluzií. Česká společnost je svojí nabídkou služeb a technologií zcela unikátní v celé Evropě. Firma nabízí celou škálu výrobních zařízení pro interiérové i exteriérové řešení stínící techniky – od základních a menších linek až po složitější zařízení s vysokým stupněm automatizace. Vedle vlastní patentově chráněné technologii nabízí tak česká firma software, know-how a komplexní řešení v oboru výroby stínící techniky. Není proto divu, že se ve výrobní hale australského obchodního partnera vedle technologií z Tchaj-wanu či ze Švýcarska nachází výrobní linka také z České republiky.

Dle obchodního ředitele p. Richarda Zelinky jsou pro českou firmu zahraniční trhy naprosto klíčové. Vždyť firma vyváží za hranice Česka 90% produkce. Ačkoliv je Austrálie vzdálená země, pro českou firmu svým trhem znamená ohromný potenciál. „České společnosti se v posledních letech zaměřují na trhy Ruska, Číny nebo Jižní Ameriky a potenciál rovněž vzdáleného australského trhu zůstává prozatím nevyužit. O to větší příležitost naše společnost na místním trhu má.“ Hodnotí danou situaci p. Zelinka a dodává: „Obchodní jednání jsou s Australany navíc vždy korektní a velice příjemná.“

Richard Zelinka (obchodní ředitel spol. ZEBR s.r.o.), David Wells (ředitel spol. Sheer Blinds), Vojtěch Helikar (zahraniční zastoupení MPO v Sydney)

Obrázek 1: Richard Zelinka (obchodní ředitel spol. ZEBR s.r.o.), David Wills (australský obchodní partner), Vojtěch Helikar (zahraniční zastoupení MPO v Sydney)

Zdroj: Zahraniční zastoupení MPO v Sydney

Zpracoval: Vedoucí zastoupení Ing. Vojtěch Helikar

Tisknout Vaše hodnocení: