VIETNAM: MINING Vietnam 2016 s českou účastí

4. 4. 2016

  • Země: Vietnam
  • Datum zveřejnění: 01.04.2016

ilustrační obrázekVe dnech 29.-31.3.2016 se v Hanoji konal třetí ročník výstavy MINING Vietnam, kterého se zúčastnilo i několik firem z České republiky. Zahraniční kancelář CzechTrade v Ho Či Minově Městě zorganizovala na společném stánku účast výrobce důlní techniky z Příbrami, firmy ORTAS s.r.o. a firmy ENELEX, spol. s r.o. z Chvaletic, která se zaměřuje především na technologie měření kvality uhlí. Přestože vzhledem ke svému specializovanému zaměření byla návštěvnost co do počtu spíše průměrná, setkaly se obě firmy se značným zájmem ze strany představitelů vietnamského těžebního průmyslu a navázaly nadějné kontakty.

ilustrační obrázekStánek CzechTrade byl navštíven i náměstkem ministra přírodních zdrojů a životního prostředí panem Nguyen Linh Ngocem, náměstkem ministra průmyslu a obchodu panem Ho Thi Kimem, zástupcem státní těžařské a energetické firmy VINACOMIN a představitelem VCCI (Vietnamská obchodní a průmyslová komora), kteří byli informováni o nabídce přítomných českých vystavovatelů a jejich zájmu o spolupráci s vietnamskými partnery.

Dalšími českými zástupci byly firmy Hennlich, Ferrit a Zam Servis, jejichž účast byla zajištěna soukromou firmou Export Import Mining Machines, s r.o. vietnamského majitele, podnikajícího v ČR.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Ho Či Minově Městě.

Tisknout Vaše hodnocení: