Výrobce Jabloneckych sirupů KITL ČR má nové obchodní zastoupení v Austrálii pod jménem 'Kitl Australia' reprezentované Monikou Broucek.

12. 6. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 12.06.2015

Kitl je výrobcem prvotřídních nápojů - sirupů, medicinálních vín a medovin. Na australský trh budou uvedeny husté sirupy ve třech příchutích – bezový, zázvorový a mátový, pod jménem Kitl Syrob a vyráběné podle tradičních domácích předpisů.

Kitl sirupy jsou ideální pro přípravu domácích limonád, horkých nápojů i k ochucení alkoholických i nealkoholických koktejlů a drinků. Syroby se vyrábí z čerstvých bylin v BIO kvalitě, které se zpracovávají za studena. Díky tomu jsou sirupy bohaté na látky prospěšné zdraví, aromatické a chutné a vhodné tak zejména i pro děti.

Kitl Australia má v plánu dodávat své sirupy od srpna 2015 do restaurací, kaváren a obchodů se zdravou výživou, posléze se zaměřit na zdravotnická zařízení a uvést sirupy Kitl také do povědomí dětských zákazníků. 

V České Republice získala firma Kitl 3. místo jako Firma Roku, Výrobek roku v Českých Budějovicích a spoustu jiných ocenění. Věříme, že Kitl Australia bude stejně úspěšný na Australském území.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: