Výrobce průmyslových armatur MSA, a.s., byla zapsána na seznam dodavatelů brazilské energetické společnosti Petrobras

31. 7. 2015

  • Země: Brazílie
  • Datum zveřejnění: 30.07.2015

Společnost MSA, a.s., člen skupiny společností Rimera, byla zapsána na seznam dodavatelů brazilské energetické společnosti Petrobras,  která je největší energetickou společností v Latinské Americe. Petrobras se zabývá těžbou, přepravou a zpracováním ropy a ropných produktů, zemního plynu a ostatních uhlovodíků, výrobou biopaliv a elektrické energie.

Ilustrační obrázekPro MSA to po téměř třech letech náročné práce a příprav znamená otevření nového trhu a možnost získání dalšího významného obchodního partnera.

Získaný certifikát se týká kulových kohoutů MSA dle normy API 6D (American Petroleum Institute) o světlostech 2" – 56" a do tlakové třídy až 1500, které brazilský trh nejčastěji poptává.

Proces zisku certifikátu, který odstartoval již v roce 2012, vyžadoval aktivní zapojení všech úseků společnosti. Bylo nutné prokázat, že MSA je výrobní firma, která dokáže splnit přísná kritéria a požadavky tamních norem na produkci.

„Již registrujeme první poptávky. Našim úkolem nyní je samozřejmě dodržovat přísné brazilské normy a zakázky plnit v zadaném termínu a v maximální kvalitě a stát se trvalým dodavatelem armatur na trh Latinské Ameriky," vyzdvihuje cíle obchodní ředitel MSA, pan Roman Baláž.

Zdroj: MSA, a.s.
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sao Paulu.

Tisknout Vaše hodnocení: