Výzva k účasti: České technologie míří do jihočínského „Silicon Valley“

29. 8. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Výzva k účasti: České technologie míří do jihočínského „Silicon Valley“ Vaše společnost nabízí kvalitní technologický produkt a nyní se poohlížíte po čínském trhu? Máme pro vás ideální příležitost, jak se v Číně prezentovat, ať už jste etablovaná firma nebo startup, který se soustředí na energetiku, automobilový průmysl, informační technologie, zdravotnictví, telekomunikace, životní prostředí či další oblasti.

České velvyslanectví v Číně společně s kanceláří CzechTrade Guangzhou připravují expozici českých technologických firem na veletrhu China Hi-Tech Fair v jihočínském Shenzhenu, který se uskuteční ve dnech 16. až 21. listopadu 2017. Účast na veletrhu Vám přinese jedinečnou možnost navázat kontakty a nabídnout své produkty na dynamickém čínském trhu.

Při současném vývoji čínské ekonomiky jsou klíčovými slovy „inovace, věda a technologie“, které se mají stát základem kvalitního růstu příštích let. Čínské technologie se budou posouvat výše v globálním hodnotovém řetězci a právě zde se nabízí možnosti uplatnění kvalitním českým technologickým firmám.

Výstava China Hi-Tech Fair v Shenzhenu je nejvýznamnější a největší technologický veletrh v celé Číně. Organizuje ho místní vláda a díky tomu, že jihočínský Shenzhen je považován za čínské Silicon Valley, koncentruje se zde velké množství hi-tech firem. Sídlo zde mají největší čínské technologické společnosti jako Huawei, Tencent, ZTE, BYD, ale jsou zde zastoupeny i malé a střední inovativní firmy. Sídlí zde technologické univerzity, a v Shenzhenu se rovněž nachází i největší start-up centrum v Číně.

Českým firmám se v Shenzhenu nabízí široké spektrum možností spolupráce s čínskými partnery. Z těchto důvodů české velvyslanectví v Číně společně s kanceláří CzechTrade Guangzhou připravují expozici českých technologických firem na veletrhu China Hi-Tech Fair v jihočínském Shenzhenu, který se uskuteční ve dnech 16. až 21. listopadu 2017.

České firmy se představí na expozici o velikosti 112m2, kde budou prezentovány české produkty a vyspělé technologie ze širokého spektra oborů. Zároveň nabízíme českým firmám možnost účasti na odborných fórech a seminářích.

Letos se v Shenzhenu uskuteční již 19. ročník China Hi-Tech Fair, celková výstavní plocha bude mít více než 150.000 m2, účastnit se bude kolem 3.500 vystavovatelů a očekává se návštěva více než 600.000 lidí.

Přihlášku k účasti na veletrhu a další informace o China Hi-Tech Fair najdete na webových stránkách MZV ČRPřihlášky posílejte do 30. září 2017. Kontaktní osobou je Aleš Červinka, ředitel zastoupení CzechTrade v Guangzhou: ales.cervinka@czechtrade.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Pekingu (Čína). Autor: ​Lukáš Opatrný, vedoucí ekonomického úseku.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek