Výzva k účasti českých firem na Česko-ukrajinském dni obranně-průmyslové spolupráce

8. 9. 2017 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

Velvyslanectví ČR v Kyjevě vyzývá české firmy k účasti na fóru Česko-ukrajinský den obranně-průmyslové spolupráce, které se bude konat v Kyjevě dne 11. října 2017.

Velvyslanectví ČR v Kyjevě organizuje ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR a Kanceláří CzechTrade v Kyjevě fórum „Česko-ukrajinský den obranně-průmyslové spolupráce“ se zaměřením na rozvoj bilaterální spolupráce ČR a Ukrajiny ve vojenské oblasti. Fórum je organizováno jako projekt na podporu ekonomické diplomacie – PROPED a uskuteční se dne 11. října 2017 v Mezinárodním výstavním centru v Kyjevě (Brodvarskyj prospekt 15) v rámci specializovaného veletrhu vojenské techniky Arms and Security 2017.

Fóra se zúčastní delegace Ministerstva obrany ČR. Během první části fóra proběhnou prezentace českých a ukrajinských společností, ve druhé části se uskuteční jednání mezi jednotlivými společnostmi (B2B). Cílem fóra je navázání nových pracovních kontaktů českých a ukrajinských společností v oblasti obranného průmyslu za účelem definování a realizace společných projektů.

Kancelář CzechTrade v Kyjevě je připravena zorganizovat pro zainteresované firmy český stánek na veletrhu Arms and Security 2017 v Kyjevě.

V případě zájmu o účast na fóru lze kontaktovat Ondřeje Šlechtu ze sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací Ministerstva obrany ČR (tel.: +420 973 201 851, e-mail: slechtao@army.cz). Na straně velvyslanectví ČR v Kyjevě je kontaktní osobou František Trojáček (tel.: +380 50 441 67 94, e-mail: commerce_kiev@mzv.cz). Ředitelkou kanceláře CzechTrade v Kyjevě je Oksana Antoněnko (tel.: +380 44 238 61 30, e-mail: oksana.antonenko@czechtrade.cz).

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Kyjevě (Ukrajina). Autor: František Trojáček, rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek