Výzva k účasti českých firem v misi obranného průmyslu do Korejské republiky

11. 8. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Výzva k účasti českých firem v misi obranného průmyslu do Korejské republiky Velvyslanectví České republiky v Soulu vyzývá zájemce z řad českých firem zaměřených na sektor obranného průmyslu k účasti v podnikatelské misi do Korejské republiky, která se uskuteční ve dnech 25. až 27. září 2017.

Velvyslanectví České republiky v Soulu připravuje ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Ministerstvem obrany ČR podnikatelskou misi českého obranného průmyslu do Korejské republiky, která se uskuteční ve dnech 25.9.–27.9.2017 v Soulu. V rámci připravovaného semináře nazvaného Czech Defence Industry Day a separátních jednání (B2B) tak budou moci čeští výrobci a exportéři z odvětví obranného průmyslu prezentovat svoje výrobky a služby a využít kontaktů na korejské obchodní partnery a významné představitele korejské státní správy.

Cílem akce, která se uskuteční v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie MZV ČR (PROPED), je podpora exportu speciálního materiálu do Korejské republiky a rozvoj vzájemně výhodné výrobní spolupráce mezi českými a korejskými firmami.

České firmy z obranného průmyslu, které mají zájem využít této významné akce a účastnit se připravované mise, se mohou přihlásit na níže uvedené adrese:

Ministerstvo obrany ČR
Oddělení mezinárodní obranně-průmyslové spolupráce
Sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací
Tychonova 1
160 00 Praha 6
E-mail: brozj@army.cr

Případné dotazy je možno zaslat rovněž na obchodní úsek Velvyslanectví ČR v Soulu na následující e-mailovou adresu: commerce_seoul@mzv.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Soulu (Korejská republika). Autor: Květoslav Sulek, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek