Výzva k účasti na největší světové prezentaci letadel v roce 2018 – EAA Airventure Oshkosh v USA

18. 12. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Výzva k účasti na největší světové prezentaci letadel v roce 2018 – EAA Airventure Oshkosh v USA Projekt ekonomické diplomacie podpoří finančně v roce 2018 akce související s účastí firem z České republiky na tradičním veletrhu EAA Airventure Oshkosh, Wisconsin, který se tentokrát uskuteční v termínu od 23. do 29. července 2018. Veletrhu se pravidelně účastní kolem deseti firem z České republiky, výrobců lehkých sportovních letadel, kterým se na trhu USA od roku 2005 mimořádně daří.

V termínu od 23. do 29. července 2018 se ve státu Wisconsin v USA uskuteční již 76. ročník světově proslulé přehlídky letecké techniky EAA Airventure Oshkosh.

Generální konzulát Chicago díky schválenému projektu ekonomické diplomacie plánuje uspořádat seminář a společné setkání zaměřené na prohloubení a vytvoření nových obchodních vazeb mezi českými výrobci a jejich americkými partnery. Zájemci o účast na projektu mohou stále kontaktovat Generální konzulát České republiky v Chicagu, konzula pro obchodně-ekonomické otázky T. Trnku, e-mail: tomas_trnka@mzv.cz, tel.:+1 312 966 5883.

V roce 2017 se z českých výrobců lehkých sportovních letadel zúčastnili veletrhu tito výrobci: BRM Aero s letadlem Bristell, Czech Sport Aircraft s letadly SportCruiser, Evektor-Aerotechnik s letadlem SportStar, RTC Jihlavan Airplanes s letadlem Skyleader 600, JMB Aircraft s letadlem VL-3, TL-Ultralight a Zlín Aviation s letadly Sting, Sirius a Savage.

Letecké přehlídky EAA Airventure Oshkosh se pravidelně účastní více než půl milionu návštěvníků, tedy i potenciálních zákazníků, a výjimkou nebude ani 76. ročník této přehlídky. K vidění je více než 10 000 letadel. Chtějí-li být firmy z České republiky na mimořádně konkurenčním severoamerickém trhu i nadále tak úspěšné, účast na přehlídce je téměř jejich povinností.

Více informací naleznete na webových stránkách akce.

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Chicagu (Spojené státy americké). Autor: Tomáš Trnka.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek