Výzva k účasti v misi firem EU z oboru zelené energetiky do Korejské republiky

16. 8. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Výzva k účasti v misi firem EU z oboru zelené energetiky do Korejské republiky Obchodní úsek zastoupení EU v Soulu připravuje ve spolupráci se zastupitelskými úřady v teritoriu misi firem členských států EU do Korejské republiky, zaměřenou na tzv. zelenou energetiku. Mise je organizována s cílem přispět ke snadnějšímu navazování kontaktů s korejskými obchodními partnery a podpořit tak export moderních energetických technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Korejská republika je perspektivní trh pro moderní technologie, které pozitivně působí na rozvoj životního prostředí. Proto Obchodní úsek zastoupení EU v Soulu připravuje ve spolupráci se zastupitelskými úřady v teritoriu misi firem členských států EU do Korejské republiky, zaměřenou na tzv. zelenou energetiku (Green Energy Technologies). Mise je organizována s cílem přispět ke snadnějšímu navazování kontaktů s korejskými obchodními partnery a podpořit tak export moderních energetických technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

České firmy by se mohly prosadit např. v oblasti energetického využití bioodpadu, potenciálu vody (malé vodní elektrárny apod.) a dalších obnovitelných zdrojů, případně dodávkami kompletních energetických ekologických projektů.

Pro účastníky mise je připravován program, jehož součástí bude mimo jiné odborný seminář a jednání s korejskými specialisty a obchodními partnery.

Mise firem EU se zaměřením na oblast zelené energetiky je plánována na únor 2018, nicméně zájemci o účast se musí registrovat do 13. října 2017. Poté proběhne výběr firem, které budou do mise zařazeny.

Podrobné informace o misi jsou k dispozici na webové stránce Green Energy Technologies - Korea. Případné dotazy ohledně účasti v misi je třeba zaslat na následující e-mailovou adresu: coaching.network@eu-gateway.eu.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Soulu (Korejská republika). Autor: Květoslav Sulek, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek