Výzva pro české firmy: Albánie – Tirana Business Matching

21. 9. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Výzva pro české firmy: Albánie – Tirana Business Matching Tiranská obchodní a průmyslová komora pořádá v Tiraně ve dnech 26. – 27. října 2017 kontaktní akci domácích a zahraničních firem „Tirana Business Matching“.

Jedná se o první akci tohoto druhu pořádanou tiranskou komorou, která má za cíl umožnit během dvou dnů zahraničním podnikatelským subjektům, zajímajícími se o albánský trh, řadu B2B setkání s domácími partnery.

Program má být zaměřen na oblasti infrastruktury, turistiky, zemědělství a zemědělských produktů, inovací a technologií, energetiky, investic. Účastníci budou mít příležitost zúčastnit se byznys fóra, tak B2B jednání se svými potenciálními partnery podle svého oboru podnikání.

Účastnický poplatek pro zahraniční subjekty činí 900 EUR. Uzávěrka přihlášek je 10. října 2017. Další informace k akci a možnost registrace jsou uvedeny na webu akce: https://www.b2match.eu/tiranabusinessmatching2017. Pro více informací se můžete obrátit na hlavního organizátora na e-mailu tbm@cci.al.

Ambicí Tiranské obchodní a průmyslové komory je vytvořit z „Tirana Business Matching“ přední platformu při vytváření a propagaci dobrého podnikatelského prostředí v zemi, těsně svázaného s národními prioritami a strategií, a lákat zahraniční investice.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Tiraně (Albánie). Autor: Svatopluk Opěla, vedoucí obchodně ekonomického úseku.

 

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek