Zahájení činnosti poradenské sítě právnických firem v Pekingu

12. 4. 2017

  • Země: CN - Čína
  • Datum zveřejnění: 12.04.2017

pravidla_541001626-120.jpgDne 29. 3. 2017 byla v Pekingu slavnostně spuštěna poradenská síť „International Advisory Network (IAN)“, kterou iniciovala právnická firma JINGSH Law Firm. Záměrem této sítě je pomoc řešit vzrůstající počet přeshraničních otázek klientů souvisejících s podnikáním. Přepokládá se, že členské firmy v IAN budou benefitovat z rozsáhlé sítě partnerů po celém světě a lépe tak reagovat na aktuální potřeby svých klientů, které jim vzniknou mimo jejich právní praxi.

IAN je síť otevřená nezávislým a mezinárodně zaměřeným právnickým firmám z celého světa (s preferencí pro lokální středně velké právnické firmy). Členství v IAN není automatické, ale až po zhodnocení kvality nabízených služeb právnickou firmou, vhodným portfoliem služeb a referencemi. Podmínky členství budou předány zájemcům individuálně. Koncept IAN je popsán v pdf souboru připojeném k tomuto článku.

Zakládajícím členem je čínská soukromá právnická firma JINGSH Law Firm (www.jingsh.com). Založena v roce 1994, firma poskytuje obchodní a právní poradenství. Má 4000 právníků ve 49 kancelářích po celé Číně a 34 kancelářích v Africe, Asii, Austrálii, Evropě, na Blízkém Východě a v USA.

V případě zájmu českých právnických kanceláří zapojit se do této iniciativy, kontaktujte vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v Pekingu, paní Kateřinu Ďurove na emailu: katerina.durove@czechtrade.cz.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Peking

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: