Zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu a Casablance mají nové ředitele

24. 3. 2016 | Zdroj: CzechTrade

Novým ředitelem zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu se stal Vladislav Polách. Zastoupení v marocké Casablance nově vede Jan Kobliha. 

Vladislav Polách (ZK Istanbul)
působil od roku 2013 na několika pozicích v centrále agentury CzechTrade. Pracoval v Centru informačních služeb a jako konzultant pro obor stavebnictví, spotřební zboží a služby se podílel na uspořádání několika incomingových akcí zahraničních firem, jako byl například Sourcing day Kaufland, Debenhams apod. Vystudoval evropská studia na Palackého a Karlově univerzitě.

Vladislav Polách mluví anglicky a francouzsky a učí se také turecky. Je mu 27 let a ve volném čase se rád věnuje plavání a cestování do méně známých destinací.

Webové stránky ZK Istanbul

Jan Kobliha (ZK Casablanca)
začal pro agenturu CzechTrade pracovat v roce 2015 nejprve jako konzultant v oddělení strojírenství. Před tím se věnoval datovému marketingu ve společnosti SAP Business Services Centre Europe. Je absolventem oboru mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Hovoří plynně anglicky, francouzsky a německy. Je mu 27 let a mezi jeho zájmy patří četba, kolektivní sporty a rodina.

Webové stránky ZK Casablanca

 

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek