Zástupci českých strojírenských firem se setkaly s úspěchem na australském veletrhu Austech 2015 v Melbourne

11. 6. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 05.06.2015

Ilustrační obrázekČeská republika uspořádala svoji první oficiální expozici na Austech 2015, kde se představilo více než 145 dodavatelů a na 11 490 návštěvníků. Austech je největším a jediným veletrhem zaměřeným na kovoobrábění, obráběcí stroje a zpracovatelský průmysl.

Austech 2015 je jediný plně integrovaný veletrh výroby a inovací, který představil nejnovější produkty a stále se vyvíjející technologie v expandujícím výrobním trhu. Pod jednou střechou byl představen široký sortiment výrobků v oborových zónách.

Česká republika prezentovala v Melbourne čtyři české firmy - známé a úspěšné exportéry. Mnoho potenciálních obchodních partnerů, agentů a obchodních zástupců přišlo navštívit českou národní expozici. Veletrh navštívil také velvyslanec České republiky Martin Pohl, který oficiálně přivítal zástupce českých firem a podpořil tak Českou národní expozici.
 
Veletrh byl zastoupen firmami Thermacut, která se specializuje na řezání a svařování a společností Vanad - výrobcem moderních vysoce účinných plazmových a laserových CNC strojů pro tvarové řezání plechů. Další firmou, která představila své výrobky byla společnost NAREX MTE, která je světově známým výrobcem a dodavatelem příslušenství pro obráběcí stroje zaměřené na oblast vyvrtávání, frézování a válcování vnějších závitů a řezání vnitřních závitů. V neposlední řadě se prezentovala firma BOKI - česká firma vyrábějící tradiční svařovací stroje a robotické systémy.

Veletrh Austech a CzechTrade Sydney s Českou národní expozicí byl skvělou příležitostí k navázání nových a udržení stávajících vztahů. Austech nabídl jedinečnou příležitost pro dodavatele technologií výroby zařízení, technologií a služeb předvést své inovativní a mezinárodně uznávané produkty projektantům a obchodním zástupcům s rozhodovacími pravomocemi ve zpracovatelském průmyslu. Všechny vystavující české firmy byly velmi úspěšné v hledání nových potenciálních obchodních partnerů, distributorů a některé z nich již obdržely poptávky.

CzechTrade Sydney děkuje zástupcům českých firem za účast a tímto zve na veletrh National Manufacturing Week 2016 v Sydney!

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Tisknout Vaše hodnocení: