Zbývá poslední volné místo na společném českém stánku na vodohospodářském veletrhu WATEC Israel 2017

19. 4. 2017

  • Země: IL - Izrael
  • Datum zveřejnění: 19.04.2017

Stále je možnost se veletrhu zúčastnit - uzávěrka přihlášek pro české vystavovatele byla prodloužena do 30. května 2017.

Své partnery k jednání na veletrhu najdou firmy, které mají ve svém portfoliu zboží nebo služby spojené například s čištěním odpadních vod, úpravou pitné vody, transportem a měřením spotřeby vody, kanalizací, zařízením sloužícím k úsporám vody, alternativními vodními zdroji a dalšími podobnými obory. Veletrh má velmi vysokou úroveň, vytváří příležitost seznámit se s posledními trendy a navázat cenné kontakty s vyspělými izraelskými společnostmi.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánujísamostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře v Tel Avivu navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Pro bližší informace kontaktujte prosím přímo ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Tel Avivu, p. Jiřího Raka – jiri.rak@czechtrade.cz,

tel. +972 52 8797159 nebo navštivte stránku https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/watec-israel-2017.

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: