Zdravotnická podnikatelská mise do Maroka – výzva k účasti českých firem

17. 7. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Zdravotnická podnikatelská mise do Maroka – výzva k účasti českých firem Velvyslanectví ČR v Rabatu vyzývá zájemce z řad českých firem zaměřených na sektor zdravotnictví k účasti na podnikatelské misi do Maroka vedené náměstkem ministra zahraničních věcí ČR p. Martinem Tlapou ve dnech 12. až 15. září 2017.

Akce je součástí tzv. PROPED (Projektu ekonomické diplomacie) realizovaného Velvyslanectvím ČR v Rabatu a Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Zástupci českých zdravotnických firem se představí výkonnému řediteli a širšímu vedení nadace manželky marockého krále Lalla Salma na boj proti rakovině a zúčastní se workshopu s jejich marockými protějšky na půdě univerzitní nemocnice Hassana II. ve Fesu (jedná se o partnerskou nemocnici českého vládního programu MEDEVAC - dětská kardiochirurgie, dětská ortopedie).

Také budou jednat s nejvyššími představiteli marockého Ministerstva zdravotnictví a prohlédnou si největší zdravotnická pracoviště v zemi (soukromý i státní sektor) poptávající novou zdravotnickou techniku.

V případě zájmu zúčastnit se této mise kontaktujte Obchodně-ekonomický úsek Velvyslanectví ČR v Rabatu: jana_kostrounova@mzv.cz (obchodní rada), tel.: +212 537 755 420 / 21, fax: +212 537 754 393. 

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Rabatu (Maroko). Autorka: Mgr. Jana Kostrounová, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek