AUTOMECHANIKA Chicago 2017

26.7.2017 - 28.7.2017

AUTOMECHANIKA Chicago 2017 - US - Spojené státy americké, Chicago (25.7.2017)

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu AUTOMECHANIKA 2017.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení amerických potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

 

Veletrh je otevřený široké veřejnosti a je zaměřený na nejmodernější trendy způsobu prodeje, distribuce a dodávek do automobilového průmyslu. Veletrh navazuje na veletrh Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem, Německo a na území Spojených států se koná pouze 1x za 2 roky.

V rozsáhlém výstavním komplexu v Chicagu bude možné nalézt jednotlivé výrobce dílů pro automobilový průmysl, od výrobců součástek mechanických, elektrotechnických, lakování, vybavení interiérů až po nejmodernější trendy ovládacích prvků, bezpečnostních prvků, zamykání apod. Veletrh je kontraktační a je určen také ke školení prodejců a nákupčích v tomto průmyslovém odvětví, kde Česká republika tvoří absolutní špičku v Evropě.

 

PROČ SE INVESTICE DO AUTOMECHANIKA 2017 VYPLATÍ?

 • Očekává se, že na veletrhu Automechanika 2017 v Chicago bude cca 3 350 stánků;
 • Přibližně 10 000 odborných návštěvníků;
 • Očekává se více jak 50 národních pavilonů.

 

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME VÝHODNOU VARIANTU PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

 • Zajištění vhodné lokace pro umístění stánku, příprava a realizace společné expozice.
 • Propagaci účastníků českého stánku:
  Zaslání pozvánky na veletrh adresované místním partnerům – pozvánka obsahuje výrobní profil účastníků stánku. Výběr zahraničních firem je realizován s ohledem na produkci českých firem a jejich cílové skupiny.
  Zveřejnění profilu produkce firem (v angličtině) na www.czechtrade-usa.us, a to i po skončení akce.
  Zpracování společného tištěného katalogu určeného pro návštěvníky akce a distribuovaný na místě.

SLUŽBY SPOJENÉ S VAŠÍ OSOBNÍ ÚČASTÍ VE SPOLEČNÉ EXPOZICI:

 • Plocha rozměru velkosti 9m2 určenou k prezentaci vaší firmy a vašich výrobků. Základním vybavením stánku: jméno firmy na štítu stánku, police pro vystavení vzorků, jednací stůl a 3 židle, odpadkový koš. Případné dodatečné zařízení (je možno po dohodě s CzechTrade objednat na náklady firmy).
 • Osobní účast zástupců vaší společnosti na stánku po celou dobu konání veletrhu za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery (v ceně poplatku je vstupenka pro 2 osoby).
 • Asistenční služba CzechTrade – oslovení potenciálních obchodních partnerů dle zadání vystavovatele a pozvání na stánek k obchodnímu jednání.
 • CENA: 159 000 Kč + DPH.

 

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu AUTOMECHANIKA 2017 najdete v přiložené pozvánce.

 

Pokud vás nabídka zaujala, prosím kontaktujte gestora akce nebo přímo naši kancelář v Chicago, rádi s vámi danou záležitost prodiskutujeme.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce nejpozději do 12. února 2017.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/86f7cc9e-b781-4b4d-9841-d1a5995b3eef.

 • Datum konání: 26.7.2017 - 28.7.2017
 • Druh akce: Veletrh, výstava

Kontaktní informace

QRCode