Podnikatelská mise do Běloruska

18.4.2017 - 21.4.2017

Ve dnech od 18. do 21. dubna 2017 se uskuteční podnikatelská mise do Běloruska, která bude doprovázet předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pana Jana Hamáčka při jeho oficiální návštěvě.

V průběhu cesty se navštíví hlavní město Minsk a jeden z významných průmyslových regionů země – město Grodno a grodněnskou oblast.

Jako již tradičně při cestách do Běloruska ve spolupráci s regionálním oddělením Běloruské obchodně průmyslové komory v obou navštívených destinacích se připravuje obchodní konference a především dvoustranná jednání mezi českými firmami a místními potenciálními partnery a zájemci o spolupráci.

V příloze naleznete základní informaci – předběžný program – a přihlášku spolu s firemním profilem. Tyto dva materiály je třeba, v případě zájmu o účast v misi, odpovídajícím způsobem vyplnit a zaslat na emailovou adresu trushko@komora.cz.

Uzávěrka přijímání přihlášek je stanovena na 24. března 2017. Upozorňujeme však, že vzhledem k velmi limitovanému počtu míst ve vládním speciálu může k jeho naplnění dojít ještě před tímto termínem. Proto doporučujeme reagovat co nejrychleji.

  • Země určení: Bělorusko

Kontaktní informace

QRCode
  • Pořadatel: Komora SNS, Hospodářská komora České republiky
  • Místo: Minsk, Grodno
  • E-mail: trushko@komora.cz