Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha do Chile

7.1.2017 - 14.1.2017

Ve dnech od 7. do 14. ledna 2017 se uskuteční podnikatelská mise, která doprovodí předsedu Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha do Chile. V průběhu mise se uskuteční Česko-chilská podnikatelská fóra, jednání na příslušných ministerstvech a společenské podniky.

Chile je dlouhodobě makroekonomicky nejstabilnější zemí Latinské Ameriky a Karibiku. Velký potenciál pro české firmy nabízí hlavně v oblasti energetiky (nová strategie chilské vlády M. Bacheletové pro rozvoj energetiky předpokládá větší otevření trhu a otevírání dveří pro širší zahraniční konkurenci v zájmu snížení nákladů na výrobu energie, to je velkou příležitostí i pro české firmy, které jsou schopny nabídnout výrobky a celkové instalační služby jak v oblasti energetiky, tak i při přenosu energie), důlním průmyslu, strojírenství, vodním a odpadovém hospodářství, speciálu a zdravotnictví, na jihu Chile pak zejména v zemědělských technologiích a strojírenství, lesnictví, zpracování dřeva a celulózy, výrobě a skladování energie vhodné pro venkov a odlehlejší oblasti.

Účastnický poplatek:

  • 2 405 EUR nebo 65 200 Kč (pro členy HK ČR) či 2 442 EUR nebo 66 200 Kč (pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce.
  • Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování po dobu mise, podíl na poplatku za pronájmy prostor, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, podíl na poplatku za catering, podíl na poplatku za tlumočení a organizační poplatek HK ČR.

Informace k přihlášení:

V případě zájmu o účast v misi zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komora.cz do 28. 11. 2016. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Na podnikatelskou misi se připravuje katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz, tel.: 221 406 652.

Kontaktní informace

QRCode