KONOPEX Ostrava 2017

21.4.2017 - 23.4.2017

Ve dnech od 21. do 23. dubna 2017 se v Ostravě uskuteční druhý ročník konopného veletrhu, jehož hlavním cílem je informovat širokou veřejnost o všestranné rostlině konopí, o její historii, o současném využívání i o možnostech, které nabízí pro budoucnost.

Nabitý třídenní program zahrnuje nejen veletrh, ale také přednášky, workshopy, konopnou burzu i zábavu.

Tuzemští i zahraniční vystavovatelé představí své nejnovější produkty a služby, nabídnou praktické zkušenosti s různými produkty i způsoby využití konopí. Prodejní a výstavní expozice budou věnované pěstování a zpracování konopí (hlíny a substráty, semena, hnojiva, hydroponie, aeroponie, zahradní technika, pomůcky) i finálním konopným produktům a doplňkovému zboží.  

Konference:

První patro Gongu bude hostit třídenní konferenci, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací a novinek o pěstování i využití všestranné rostliny konopí napříč různými obory – v lékařství, ve stavebnictví, v textilu, v papírenství, v energetice, v potravinářství, v kosmetice, ve veterinářství a dalších odvětvích. Bohatý program zahrnuje přednášky a besedy s odborníky na konopnou tématiku s důrazem na léčebné využití konopí a přínos pro výživu a zdraví.

Burza:

Novinkou je konopná burza KONOTRADE, kde budete moci diskutovat a obchodovat s uznávanými odborníky. Na tržišti nápadů budou představeny příležitosti pro obchod, start-upy jednotlivců i firem. Máte i vy nějaký nápad na podnikání? Přijďte se o něm pobavit. Můžete zde najít partnera, investora, distributora, prodejce nebo jen nápad.

Konotrade nabídne prostory pro setkání a menší chill-out space u kulatých stolků.

Zájemci o účast si mohou zakoupit vstupenky online. Veškeré informace naleznete na webových stránkách akce.

Kontaktní informace

QRCode