ADEX/SECUREX 2020

Země konání:
Baku Ázerbájdžán
Země určení:
Ázerbájdžán Ázerbájdžán
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
08. 09. 2020 - 10. 09. 2020
Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu ADEX/SECUREX 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v leteckém, obranném a strojírenském průmyslu. Mezinárodní veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu ADEX/SECUREX je nejvýznamnějším mezinárodním veletrhem v oblasti Jižního Kavkazu. Akci navštěvují národní delegace z celého regionu Střední Asie. Při organizaci veletrhu hrají aktivní roli ministerstva obrany, vnitra a pro mimořádné události Ázerbájdžánu a nově i dopravy, financí, zdravotnictví, atd. Více informací na www.adex.az a www.securexcaspian.az. Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz. Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení ázerbajdžánských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast
 • Standardní expozice ve verzi silver, tj. infopult, stůl se 3 židlemi, uzamykatelná skříňka, základní grafická výzdoba (potisk infopultu a zadní stěny společného stánku), koberec, osvětlení, el. zásuvka + společné zázemí.
 • Možnost využití společné jednací místnosti poskytnuté Zastupitelským úřadem ČR v rámci Projektu ekonomické diplomacie (PROPED).
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení vaší firmy).
 • Oslovení potenciálních zájemců o spolupráci s vaší společností ještě před veletrhem a v případě zájmu příprava jednání s těmito představiteli v době konání veletrhu.
 • Zveřejnění profilu vaší společnosti na webových stránkách naší kanceláře v Baku.
 • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery
 • Pomoc při výběru a zajištění ubytování v hotelu a transportu (transport bude zajištěn z doporučeného hotelu).
 • Cena za 9 m2 96 000,- Kč + DPH Cena za 12 m2 138 000,- Kč + DPH Cena za 18 m2 180 000,- Kč + DPH Poznámka: specifické požadavky jako např. výroba speciálního nábytku, pronájem stojanů, vitrín, LCD obrazovky apod. budou po vzájemném odsouhlasení účtovány zvlášť.
Katalogová prezentace
 • Prezentace firmy prostřednictvím ZK CzechTrade Baku na společné expozici českých firem formou katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, případně menších vzorků (po dohodě).
 • Zaslání materiálů z veletrhu s doporučením konkrétních kroků pro klienta.
 • Vypracování závěrečné zprávy s předáním veškerých relevantních kontaktů, které o spolupráci či komunikaci s vaší firmou projevily zájem.
 • Cena: 19 000,- Kč + DPH
Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ADEX/SECUREX 2020 najdete v přiložené pozvánce. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit. Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30.4.2020.

Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Rak Jiří
Exportní konzultant - senior

+420 224 907 594Pravidelné novinky e-mailem