AEROSPACE & DEFENSE MEETING TORINO 2019

Místo konání:
Turín, Itálie Itálie
Země určení:
Itálie Itálie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
26. 11. 2019 - 27. 11. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu AEROSPACE & DEFENSE MEETING TORINO 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v obranném průmyslu.

Mezinárodní B2B akce. Jedná se již o sedmou edici akce organizované v Turíně, které se běžně účastní přes 270 vystavovatelů z řad primárně italských účastníků, včetně místních leaderů sektoru. AEROSPACE & DEFENSE MEETING TORINO nabízí přímý matchmaking mezi účastníky na základě předběžného zájmu a je efektivním nástrojem k navázání nové obchodní a technologické spolupráce.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Cena: 46 000,- Kč bez DPH

Katalogová prezentace

  • Cena: 15 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu AEROSPACE & DEFENSE MEETING TORINO 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30.9.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Šmatová Lucie
Specialista exportního vzdělávání

+420 224 907 571Pravidelné novinky e-mailem