Aerospace Innovation Forum 2020, Montréal

Místo konání:
Palais des Congrés, Montréal Kanada
Země určení:
Kanada Kanada
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
14. 12. 2020 - 15. 12. 2020

POZOR! AKTULIZACE TERMÍNU KONÁNÍ AKCE KVŮLI KORONAVIRU:

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou CzechInvest, nabízejí účast českým firmám na mezinárodním B2B veletrhu Aerospace Innovation Forum 2020 v Montrealu. Akce se vzhledem k situaci okolo koronaviru přesouvá z původního termínu 20. – 21. dubna 2020 na 14. – 15. prosince 2020.

Veletrhu se pravidelně účastní desítky vystavovatelů, mj. Bell Helicopter, Bombardier či Héroux-Devtek a mezi návštěvníky budou představitelé kanadského leteckého průmyslu, ale i zástupci univerzit a výzkumných center.  V průběhu akce se na konferenci rovněž představí na 100 předních řečníků z celého světa.

Česká republika se na tomto fóru bude prezentovat poprvé a účastníky čeká rozmanitý program ve formě předem sjednaných B2B schůzek s partnery, které jsou specifikem této výjimečné akce. Pro konkrétní zájemce budou, v případě zájmu, sjednány i schůzky mimo hlavní program fóra, a to s kanadskými výzkumnými centry či univerzitami působících v provincii Quebec. Delegace bude mít dále možnost účastnit se mnoha konferencí a workshopů a tím se blíže seznámit s kanadskými partnery.

Program letecké mise organizuje Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou CzechInvest v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Vzhledem k dynamickému vývoji situace doporučujeme pravidelně sledovat stránky akce https://www.aeromontreal.ca/aerospace-innovation-forum-2020.html, případně se obracet na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz) či na agenturu CzechInvest (michal.janecka@czechinvest.org).

Pravidelné novinky e-mailem