AITF 2020 – ODLOŽENO

Země konání:
Baku Ázerbájdžán
Země určení:
Ázerbájdžán Ázerbájdžán
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
08. 04. 2021 - 10. 04. 2021

Reagujeme na nařízení Bezpečnostní rady státu a rušíme semináře, konference a další akce pořádané v ČR v březnu a dubnu. O novém termínu budeme informovat v Kalendáři akcí. Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme vám za pochopení.

 

 

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu AITF 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti turismu.

AITF je největším veletrhem Jižního Kavkazu, který reflektuje rychle rostoucí turistický trh. Veletrh je navštěvován mnoha národními i mezinárodními účastníky v oblasti turismu, jejichž počet každým rokem roste. AITF představuje platformu pro domácí, ale především zahraniční odborníky, představit poslední trendy v oblasti individuální, incentivní, obchodní, zdravotní a luxusní turistiky.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Profil vaší společnosti zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Ázerbájdžánu.
 • Předem oslovíme potencionální zájemce o spolupráci s vaší společností, v případě zájmu připravíme jednání se zástupci těchto firem v době konání veletrhu.
 • Design stánku – podíl na vybavení stánku – stolek se třemi židlemi, uzamykatelná skříňka, infopult, tisk a umístění loga, společném zázemí.
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů / podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade.
 • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery.
 • Pomoc při výběru a zajištění ubytování v hotelu a transportu.   
 • Výstupem bude seznam kontaktů, které obdržely pozvánku k jednání s vaší společnosti, včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • V případě požadavku na jiný design či dodatečné vybavení stánku se doplácí cena kalkulována veletržní správou Caspian Event Organisers LLC.
 • Cena: 29 000,- Kč + DPH

Katalogová účast

 • Reprezentace vaší firmy zástupcem CzechTrade v Baku.
 • Umístění katalogů a marketingových materiálů na společný stánek.
 • Před veletrhem emailové oslovení a pozvání potenciálních partnerů dle vámi zadané cílové skupiny.
 • Vypracování závěrečné zprávy s předáním veškerých kontaktů, které o spolupráci či komunikaci s vaší firmou projevily zájem.
 • Cena: 13 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu AITF 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 22.11.2019.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

PhDr. Dohnalová Adriana
Exportní konzultant - senior

+420 224 907 544Pravidelné novinky e-mailem