ALIMENTARIA 2020 – odloženo

Země konání:
Barcelona Španělsko
Země určení:
Španělsko Španělsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
20. 04. 2020 - 23. 04. 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu ALIMENTARIA 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

Veletrh Alimentaria je nejdůležitějším španělským veletrhem v potravinářském sektoru s mezinárodním rozsahem. V roce 2018 se daného ročníku účastnilo okolo 4.500 vystavovatelů ze 70 zemí, kteří prezentovali své produkty 150.000 návštěvníkům hlavě ze Španělska, Itálie, Francie, Portugalska, Nizozemska a Německa. Společný pavilon bude s jednotnou tématikou tzv. "Trends Food" (BIO a dietními potraviny, zdravá výživa, Kosher a Halal).

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Prezentaci Vaší společnosti na českém pavilonu o celkové ploše 48m2 (6m2 pro jednotlivého účastníka).
 • Vznik katalogu vystavovatelů a jeho distribuce před a v průběhu akce.
 • Prezentace firem v katalogu vystavovatelů na oficiálních stránkách veletrhu, CzechTrade a spřízněných agentur a institucí.
 • Marketingová kampaň – vytipování a pozvání relevantních obchodních partnerů se záměrem podchytit zájem místních firem o spolupráci.
 • Osobní asistenci během veletrhu, aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery a propagace pavilonu na místě hosteskou.
 • 2 ks vystavovatelských pasů na firmu.   
 • Občerstvení (ovoce, sušenky) a pití (voda, káva, čaj) k dispozici na stánku.
 • Vybavení stánku: informační pult (bez prosklení), jednací stůl, 3 židle, vitrína.
 • Cena: 72 000,- Kč + DPH

Katalogová účast

 • Oslovení potenciálních zájemců před veletrhem, dle předem specifikované cílové skupiny, se záměrem podchytit zájem místních firem o spolupráci.
 • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Madrid formou katalogů / prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech.
 • Výstupem této služby pro Vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • Cena: 24 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ALIMENTARIA 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 1.12.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Trnková Jana
Exportní konzultant

+420 224 907 583Pravidelné novinky e-mailem