ALL ENERGY 2019

Země konání:
Melbourne Austrálie
Země určení:
Austrálie Austrálie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
23. 10. 2019 - 24. 10. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu ALL energy 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v energetickém průmyslu.

Nejvýznamnější australský veletrh a konference zaměřený na obnovitelné zdroje energie.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Osobní účast na stánku o ploše 18 m2
  • V ceně účasti je zalistování jak do tištěného katalogu, tak i on-line podoby
  • Umístění loga firmy na stánku, grafika a základní nábytek pro celý stánek – 2 zamykatelné skříně, 2 stoly, 6 židlí, světla, elektrická přípojka, 2 stojany na prospekty
  • Cena: 137 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ALL energy 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 12.8.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Květoň Bohuslav
Exportní konzultant

+420 224 907 593Pravidelné novinky e-mailem