Alles für den Gast Herbst 2019

Země konání:
Salzburg Rakousko
Země určení:
Rakousko Rakousko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
09. 11. 2019 - 13. 11. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu ALLES FÜR DEN GAST 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

Veletrh Alles für den Gast 2019 je v Rakousku nejdůležitější událostí v oboru gastronomie a hotelnictví. Každoročně se akce účastní více než 750 rakouských a zahraničních vystavovatelů a přes 48 000 odborných návštěvníků. Výstava slouží nejen jako možnost k navázání nových obchodních kontaktů, ale také k představení aktuálních trendů v tomto oboru.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Plocha 24 m2 na společné expozici 0130 v hale 05 (celková expozice má dispozici poloostrov – otevřená ze 3 stran)
  • Zajištění připojení energií (elektřina 40 kW 3fázové 400 V a 24 hodinové 3kW 1 fázové 230 V; voda)
  • Stavba expozice včetně grafiky na stěny, umístění loga do štítu, osvětlení, připojení k internetu a vybavení nábytkem a dekoracemi: dle pokynů klienta
  • 2 ks vystavovatelských průkazů a 1 parkovací karta (pro celou dobu veletrhu) na firmu
  • Základní občerstvení
  • Logistická pomoc při výběru a zajištění Vašeho hotelu a transportu
  • Vytvoření stručného profilu Vaší firmy v němčině na základě dodaných materiálů a jeho zveřejnění včetně loga na webových stránkách kanceláře ve Vídni
  • Zařazení do katalogu vystavovatelů – podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade
  • Osobní asistence během veletrhu
  • Cena: 340.000,- CZK (bez DPH) za 24 m2

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu ALLES FÜR DEN GAST 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 12.7.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Jesenská Zuzana
Exportní konzultant

+420 224 907 566Pravidelné novinky e-mailem