Ambiente 2021/001D

Země konání:
Frankfurt nad Mohanem Německo
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
17. 04. 2021 - 20. 04. 2021

Mezinárodní veletrh spotřebního zboží a designu v novém termínu.

S ohledem na současnou situaci způsobenou pandemií Covid-19 a souvisejícími mezinárodními cestovními omezeními se organizátor veletrhu rozhodl zahrnout veletrh Ambiente pod novou platformu International Consumer Goods Show – Special Edition. Akce se uskuteční na výstavišti Messe Frankfurt nad Mohanem, Německo, 17. – 20. dubna 2021.

http://ambiente.messefrankfurt.com

Ambiente Frankfurt je největší světový veletrh spotřebního zboží a designu, který každoročně navštíví více než 100 000 návštěvníků z téměž 160 zemí a účastní se ho více než 4 600 vystavovatelů z 93 zemí. Veletržní prostory se opět stanou barometrem trendů a nákupní platformou s přehlídkou designu a produktů v sektoru spotřebního zboží.

Sekce Dining představuje komplexní nabídku zboží z oblasti stolování, kuchyňských potřeb, potřeb pro domácnost a kultury bydlení. Vystavovat zde budou své nejnovější designové trendy pro nadcházející rok výrobci skla, porcelánu, keramiky, příborů, drobných elektrických spotřebičů.

Sekce Living je na Ambiente místem setkání designérů interiérů – nábytku, bytových doplňků, bytových textilií i avantgardního designu.

Sekce Giving nabízí přehlídku těch nejlepších nápadů v segmentu dárkových produktů. Expozice dárkových předmětů je přehledně strukturovaná a těší se širokému záběru produktů – od rychloobrátkového zboží až po vzácné unikáty.

Na tuto akci CzechTrade poskytuje malým a středním podnikům (max. do 250 zaměstnanců) v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) v projektu Design pro konkurenceschopnost podporu formou zvýhodněné služby až do výše 130 000 CZK, při participaci min. 50 % uznatelných výdajů.

Příjem přihlášek do projektu bude ukončen dne 30. 10. 2020.

Více informací o projektu včetně dokumentů ke stažení naleznete na webu CzechTrade.

Kontakt a přihlášení: Zuzana Sedmerová – manažerka projektu DESIGN, zuzana.sedmerova@czechtrade.cz, + 420 724 009 829

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Bc. Sedmerová Zuzana
vedoucí manažerka projektu „Design pro konkurenceschopnost" financovaného z OP PIKPravidelné novinky e-mailem