AUTOMECHANIKA 2021

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu AUTOMECHANIKA 2021.

Datum konání
14.12.2021 - 16.12.2021
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Místo konání
Dubaj
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

AUTOMECHANIKA Dubai je největším veletrhem pro automobilový sektor tzv. aftermarket v regionu Středního východy a Afriky. Jedná se o tradiční akci, která představuje každoroční vrcholnou událost pro firmy působící v daném oboru v regionu Středního východu a Afriky. V roce 2021 se bude jednat již o jeho 18. edici. Veletrh je určen primárně odborné veřejnosti.

V roce 2019 na veletrhu AUTOMECHANIIKA Dubai vystavovalo 1880 společností z 63 zemí. Celkem výstavu navštívilo 32 720 hostů ze 141 zemí. Největší podíl činili návštěvníci ze SAE (41 %), Asie (15 %) širšího Středního východu (13 %) dalších států GCC (10 %), Afrika (10 %) a zbylé.
Více informací na: https://automechanika-dubai.ae.messefrankfurt.com/dubai/en.html 

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.
Společné expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Medviď Silvestr / vedoucí zahraniční kanceláře / silvestr.medvid@czechtrade.cz / +972 3 695 1051