Blickfang Vienna 2022

Design Centrum CzechTrade představí na Blickfangu české designéry a výrobce z oblastí módy, nábytku a interiérových doplňků.

Datum konání
21.10.2022 - 23.10.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Rakousko Rakousko
Místo konání
Vídeň
Další akce v kategoriích

Be Lucky/ Betoni / Oops / Clap Design / Créer / Eiri / Ela Chroust / Fleysen / Kanaan bags / Katerina  Blaskova / Nikola Zezulova / Plastia / Porcelanelerie / Prasklo / Soolista / Tomas Holub / Wood 4 Ever / LightmeUp

Blickfang je seriál mezinárodních prodejních přehlídek designu napříč sedmi evropskými státy. Do Vídně, kde se jedna ze série přehlídek koná, se každoročně sjede představit své produkty více než 150 designérů ze 16 zemí. Jednotlivé vystavovatele schvaluje odborná porota, která klade důraz především na originalitu a kvalitu zpracování.

Cíl:

Cílem české expozice je ukázat nové i tradiční české značky, které reprezentují hlavní principy současného designu, udržitelnost, inkluzi a krásu.

Hlavním a téměř jediným materiálem, ze kterého bude výstavní prostor navržen, je karton, který se po akci zrecykluje. Tento materiál nechá navíc vyniknout kráse produktů, protože bude použit ve své surové podobě.

Blickfang Wien 2022 se uskuteční ve dnech od 21. do 23. října v prostorách Muzea užitého umění (MAK) ve Vídni.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Miškovská Iveta / Exportní konzultant / iveta.miskovska@czechtrade.cz / +420 224 907 514

Doporučujeme