Botswana – prezentace českých firem obranného sektoru pro botswanské ozbrojené složky v Gaborone

Země konání:
Gaborone Botswana
Země určení:
Botswana Botswana
Typ akce:
Mise
Datum konání:
02. 03. 2021 - 05. 03. 2021

V období od 2. do 5. března 2021 se koná obchodní mise firem obranného sektoru do hlavního města Botswany za účelem prezentace pro státní ozbrojené složky Botswany, armádu, policii, záchrannou službu, proti pytláckou jednotku ministerstva životního prostředí a další organizace.

Vedle představitelů českých firem obranného a leteckého sektoru jsou k účasti zváni v případě zájmu také zástupci energetického, těžebního či vodohospodářského průmyslu. Součástí programu, který připravuje obchodní úsek českého velvyslanectví v Pretorii, je také obchodní seminář B2B v Gaborone, jehož se budou účastnit zástupci botswanských firem. Projekt je organizován jako doprovodná mise náměstka ministra obrany T. Kopečného a náměstka ministra zahraničí M. Tlapy (PROPED). Oba náměstci českým firmám poskytnou potřebnou politickou a institucionální podporu při jednáních na ministerstvech a s vedením armády. Do Botswany se delegace přesouvá z další africké země Malawi, program v Malawi připravuje obchodní úsek velvyslanectví v Lusace.

Pro bližší informace a v případě zájmu o účast v delegaci mise do Botswany (a Malawi) kontaktujte p. Mgr. Matěje Denka, Sekce průmyslové spolupráce, Ministerstvo obrany ČR, email: denkm@army.cz.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Matěj Denk
Sekce průmyslové spolupráce, Ministerstvo obrany ČRPravidelné novinky e-mailem