Botswana – prezentace českých firem obranného sektoru pro botswanské ozbrojené složky v Gaborone

V období od 2. do 5. března 2021 se koná obchodní mise firem obranného sektoru do hlavního města Botswany za účelem prezentace pro státní ozbrojené složky Botswany, armádu, policii, záchrannou službu, proti pytláckou jednotku ministerstva životního prostředí a další organizace.

Datum konání
02.03.2021 - 05.03.2021
Typ akce
Mise
Země určení
Botswana Botswana
Místo konání
Gaborone
Další akce v kategoriích

Vedle představitelů českých firem obranného a leteckého sektoru jsou k účasti zváni v případě zájmu také zástupci energetického, těžebního či vodohospodářského průmyslu. Součástí programu, který připravuje obchodní úsek českého velvyslanectví v Pretorii, je také obchodní seminář B2B v Gaborone, jehož se budou účastnit zástupci botswanských firem. Projekt je organizován jako doprovodná mise náměstka ministra obrany T. Kopečného a náměstka ministra zahraničí M. Tlapy (PROPED). Oba náměstci českým firmám poskytnou potřebnou politickou a institucionální podporu při jednáních na ministerstvech a s vedením armády. Do Botswany se delegace přesouvá z další africké země Malawi, program v Malawi připravuje obchodní úsek velvyslanectví v Lusace.

Pro bližší informace a v případě zájmu o účast v delegaci mise do Botswany (a Malawi) kontaktujte p. Mgr. Matěje Denka, Sekce průmyslové spolupráce, Ministerstvo obrany ČR, email: denkm@army.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Matěj Denk / Sekce průmyslové spolupráce, Ministerstvo obrany ČR / denkm@army.cz