Bulharsko – prezentace nabídky českých firem v oblasti železniční dopravy

Projekt Bulharsko – prezentace nabídky českých firem v oblasti železniční dopravy bude realizován formou prezentace dne 26. 4. 2023 v prostorách ZÚ.

Datum konání
25.04.2023 - 27.04.2023
Typ akce
Prezentace
Země určení
Bulharsko Bulharsko
Místo konání
ZÚ Sofie, G. S. Rakovski 100, Sofia
Další akce v kategoriích

Program:

  • 1. den: přílet českých účastníků z ČR, ubytování, brífink, příprava semináře a příp. jednání s BG partnery
  • 2. den: dopolední část s prezentací bulharské strany (strategie a plán akvizic, upřesnění konkrétních zájmových okruhů ve vazbě na českou nabídku, změny v systému veřejných zakázek, spol. s místním průmyslem atd.), prezentací jednotlivých českých firem, prezentací ACRI, diskuzí a následným buffet lunchem; v rámci odpoledního programu možnost návštěvy vybraného subjektu
  • 3. den: návrat do ČR

Cíl:

Cílem projektu je využít příznivé situace v BG v podobě navýšených investic do modernizace železniční dopravy (zejména z NRRP a fondů EU) a umožnit českým firmám získat aktualizované informace o chystaných projektech (plány akvizic, zájmové oblasti, systém veřejných zakázek apod.) z úst decision-makerů Ministerstva dopravy a spojů, Bulharských železnic a Národní společnosti pro železniční infrastrukturu, jakož i v kolejové MHD (tramvaje, metro), tj. Metropoliten Sofia a Stolichen elektrotransport.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor