Business fórum při příležitosti 10. zasedání česko-ukrajinské Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci

Ministerstvo průmyslu a obchodu s potěšením oznamuje konání Business fóra při příležitosti 10. zasedání česko-ukrajinské Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci.

Datum konání
12.07.2024
Typ akce
Fórum
Země určení
Ukrajina Ukrajina
Místo konání
Ministerstvo průmyslu a obchodu (hlavní budova MPO), Na Františku 32, Praha 1 / online
Další akce v kategoriích

Na zahájení vystoupí ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela, velvyslanec České republiky na Ukrajině Radek Pech, zmocněnec Tomáš Kopečný a další politicky a odborně významné osobnosti zodpovědné za český podíl na rekonstrukci Ukrajiny. Za ukrajinskou stranu je zajištěna účast vicepremiérky a ministryně hospodářství Julie Svyrydenko.

Účast na akci představuje jedinečnou příležitost seznámit se s ukrajinskými protějšky českého businessu a státní správy. V rámci této události by pořadatel rád ukrajinské straně představil to nejlepší, co české podniky nabízí.

Informace:

  • Jednacím jazykem Business fóra je angličtina.
  • Nenechte si ujít příležitost poznat osobnosti stojící za rekonstrukčními programy Ukrajiny a České republiky.
  • V případě zájmu napište na e-mail ukrajina@mpo.cz s předmětem: Business forum. Obratem se s Vámi spojí členové týmu BKUA s dalšími podrobnostmi.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Maria Gorbatova / Teritorialistka pro Ukrajinu, Oddělení Východní Evropy, západního Balkánu a Střední Asie, Odbor evropských zemí MPO ČR / gorbatova@mpo.cz / +420 720 931 726

Doporučujeme