C.W.I.E.M.E Chicago 2019

Země konání:
Chicago Spojené státy americké
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
16. 09. 2019 - 18. 09. 2019

C.W.I.E.M.E Chicago 2019 – US – Spojené státy americké, Chicago (15.9.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu CWIEME 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v elektronice a strojírenství.

Elektromotory a na ně navazující další strojírenské obory zaznamenávají ve Spojených Státech amerických velký rozvoj. S ohledem na podporu „zelených technologií“ se dá očekávat, že jejich spotřeba a poptávka bude neustále narůstat.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Plocha rozměru velikosti 9m2 určená k prezentaci Vaší firmy a Vašich výrobků.
  • Základní vybavení stánku: jméno firmy na štítku stánku, police pro vystavení vzorků, jednací stůl a 3 židle, odpadkový koš. Případné dodatečné zařízení je možné po dohodě s CzechTrade objednat na náklady firmy.
  • Osobní účast zástupců Vaší společnosti na stánku po celou dobu konání veletrhu za účelem osobní prezentace a vedení jednání s potenciálními partnery (v ceně poplatku je vstupenka pro 2 osoby).
  • Asistenční služba CzechTrade (úhrada extra dle dohody) – oslovení potenciálních obchodních partnerů dle zadání vystavovatele a pozvání na stánek k obchodnímu jednání.
  • Cena: 165 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu CWIEME 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31. 3. 2019. Kontaktní informace

+420 224 907 513Pravidelné novinky e-mailem