Česko-německý hospodářský kulatý stůl při veletrhu plastikářského a gumárenského průymslu

Místo konání:
Brauerei Schumacher, Oststraße 123, Düsseldorf Německo
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
21. 10. 2019

Konzulát České republiky v Düsseldorfu ve spolupráci s agenturou CzechTrade a v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie, organizují k příležitosti největšího plastikářského a gumárenského veletrhu na světě – K Messe Düsseldorf, česko-německý hospodářský kulatý stůl.

 

V rámci česko-německého hospodářského kulatého stolu se představí české firmy jako potenciální dodavatelé, obchodní partneři či soubdodavatelé, s cílem oslovit výrobce a firmy především z Německa, Maďarska, Polska, Slovenska a Francie.

 

Veletrh K je největší plastikářský a gumárenský veletrh na světe, který se koná jednou za 3 roky v Düsseldorfu. Na téměř 72.000 m2 zde vystavuje přes 3.200 vystavovatelů z celého světa. Tato prvotřídní platforma pro rozvoj obchodních aktivit v oboru je ze strany vystavovatelů a návštěvníků velmi ceněná. Firmy mají možnost osobně se setkat a komunikovat s předními hráči na trhu, a to nejen z plastikářského, ale i automobilové  chemického nebo zpracovatelského průmyslu. Veletrh K ovlivňuje a předpovídá inovační trendy a budoucnost celého odvětví.

 

 

Srdečně Vás zveme na Česko-německý hospodářský kulatý stůl v Düsseldorfu

 

KDY: 21. 10. 2019 od 18:00 hod.

 

KDE: Brauerei Schumacher, Oststraße 123, Düsseldorf

 

 

Těšit se můžete na vystoupení pana Dr. Clemense Schütteho, ředitele mezinárodního obchodu Messe Düsseldorf, GmbH, který pohovoří o významu veletrhů v současném digitálním světě a jejich vlivu na obchodní úspěch firem a pana Jiřího Kuliše, předsedy představenstva a generálního ředitele Veletrhy Brno a.s., který se bude věnovat významu veletržnictví v České republice a v Německu, včetně úzké spolupráce obou zemí.

 

Dále se svým současným i potenciálním obchodním partnerům  představí české firmy, výrobci a exportéři z oblasti plastikářského průmyslu: AB MAX LISOVNA KOVÁŘOV s.r.o., BOCO PARDUBICE machines, s.r.o., EXPLAST, spol. s r.o., fortell s.r.o., GDP KORAL, s.r.o., HAJDIK a.s., HORZ spol. s r.o., Institut pro testování a certifikaci, a.s., JELÍNEK – TRADING spol. s r.o., KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., POLYPLASTY s.r.o., Radka International s.r.o., Šlechta a.s., WELDPLAST ČR s.r.o., WOODPLASTIC GROUP SE.

 

Účast prosím potvrďte na e-mail: duesseldorf@embassy.mzv.cz, nejpozději do 17. 10. 2019.

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/55b05450-3ce1-40d7-82f7-6a1f4a515305.

Pravidelné novinky e-mailem