Český golfový den a prezentace České zbrojovky v Johannesburgu

Dne 24. března 2021 se v areálu golfového klubu Blair Atholl v Johannesburgu uskutečnil třetí ročník tradičního (od r. 2018) českého golfového dne.

Datum konání
24.03.2021
Typ akce
Společenská akce
Země určení
Jihoafrická republika Jihoafrická republika
Místo konání
Blair Atholl Golf & Equestrian Estate, Johannesburg
Další akce v kategoriích

Akce se konala za účelem šíření dobrého jména České republiky a prezentovaly se na ni české firmy působící v teritoriu. Generálním partnerem projektu byla Česká zbrojovka, na akci se podílely firmy AURA, ERA a ELMET.

Celodenního programu, který zahrnoval slavnostní zahájení a vyhlášení, gala večeři, tombolu či pěveckou kulturní vložku se účastnilo 88 hráčů (plný počet startovního pole) a zhruba 15 nehrajících hostů. Mezi účastníky nechyběli vysocí důstojníci armády, letectva a námořnictva, představiteleé jihoafrických ministerstev obrany a mezinárodních vztahů, zahraniční vojenští a letečtí přidělenci, zástupci diplomatického sboru a další významní hosté, jež se všichni dobře bavili. Přítomní zástupci českých firem kvitovali ideální podmínky pro obchodní jednání a prezentace pro své partnery.

Mezi hodnotnými cenami nechyběl vzorek moravských vín, českého piva Bernard aj. vybrané nápoje a likéry (Becherovka, Fernet Stock, Stará myslivecká aj.). Trofeje z českého křišťálu vyrobilo Studio Lukáš Jabůrek. Hlavní cenou mužské kategorie byl golfový vozík ELMET. Součástí závěrečného programu byla tombola a charitativní dražba, jejichž výtěžek ve výši 30.000,- randů (asi 50.000,- Kč) byl věnován místní školní knihovně Morokweng Library Centre a hudební nadaci Loveline Arts Foundation.

Více informací, fotografie a videa na webu velvyslanectví v Pretorii.

Autor: Mgr. Viktor Dolista, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Pretorii

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor