Consumer Electronics Show (CES) 2022 – sekce eMobility

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu Consumer Electronics Show (CES) 2022.

Datum konání
05.01.2022 - 08.01.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Spojené státy americké Spojené státy americké
Místo konání
Las Vegas
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

CES je největším, nejznámějším a nejnavštěvovanějším mezinárodním veletrhem zaměřeným na spotřební elektroniku. Koná se pravidelně v LAS Vegas. Veletrh má široký záběr. Jsou tu spotřební elektronika, eMobility, elektro-kola, elektro-koloběžky, 3D tisk, dále sportovní technologie, robotika, fintech, IoT, Cybersecurity, Cryptocurrency a další.

Veletrh je určen jen pro profesionální veřejnost – CEO, nákupčí, manažery, není dostupný běžné veřejnosti. Ročníku 2022 se zúčastnilo 2300 společností z celého světa, 800 start-upů, přišlo 40 000 návštěvníků, z čehož 1800 byly zástupci médií. Téměř třetina návštěvníků byla mezinárodní.

Česká expozice se nacházela na venkovní ploše v sekci e-mobility, kde se prezentovalo 50 firem, převážná většina amerických výrobců. Součástí expozice byla i trať o rozloze 6000 m², na které si návštěvníci po registraci mohli vyzkoušet jízdu na kolech. Vystavovatelé měli k dispozici aplikaci, které jim shromažďovala data o zkušebních jízdách, včetně demografických údajů a kontaktů testujících.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery. Společné expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz. 

ČÍM JE PRÁVĚ VELETRH CES ATRAKTIVNÍ PRO ČESKÉ VYSTAVOVATELE?

  • Největší a nejnavštěvovanější veletrh pro spotřební elektroniku
  • Veletrh je určen jen odborné veřejnosti
  • Speciální venkovní sekce eMobility s testovací dráhou
  • Veletrhu se v minulém ročníku účastnilo více jak 2000 vystavovatelů
  • Během předešlého ročníku se veletrhu CES účastnilo přes 80 tisíc kvalifikovaných účastníků

OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ VELETRHU

  • eMobility
  • elektrokola
  • elektrokoloběžky
  • cargoelektrokola

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Holub Michal / Exportní konzultant - senior / michal.holub@czechtrade.cz / +420 224 907 584