CREMONA MUSICA INTERNATIONAL EXHIBITIONS 2019

Země konání:
Milán Itálie
Země určení:
Itálie Itálie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
27. 09. 2019 - 29. 09. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu CREMONA MUSICA INTERNATIONAL EXHIBITIONS 2019, který pokrývá širokou výrobků v hudebním průmyslu.

Veletrh Cremona Musica je nejdůležitější světovou událostí pro sektor kvalitních hudebních nástrojů. Veletrh je rozdělený do čtyř hlavních produktových kategorií: strunné nástroje, piana, klasické akustické kytary a dechové nástroje. Své místo zde mají i ostatní hudební nástroje a příslušenství. Každoročně se na této světově známé akci setkávají výrobci, distributoři, hudební vydavatelé a prodejci s nejkvalifikovanějšími klienty a profesionálními i amatérskými hudebníky z celého světa.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Cena 6 m2: 29 000,- Kč bez DPH
  • Cena 9 m2: 35 000,- Kč bez DPH
  • Cena 12 m2: 41 000,- Kč bez DPH
  • Cena 18 m2: 55 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu CREMONA MUSICA INTERNATIONAL EXHIBITIONS 2019, najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15. 5. 2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Drvotová Kateřina
exportní konzultant

+420 224 907 581Pravidelné novinky e-mailem