CWIEME 2019
Berlín

Veletrh, výstava
21. 05. 2019 - 23. 05. 2019
CWIEME 2019 – DE – Německo, Berlín (20.5.2019)
Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu CWIEME 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v elektrotechnice.
CWIEME je světově největší platformou pro prezentaci novinek z oblasti elektrotechnických komponentů a elektroizolačních materiálů.Veletrh nabízí široké spektrum produktů elektrotechnického průmyslu od elektromechanických a elektronických komponentů, přes materiály pro elektrickou izolaci a povrchovou úpravu až po elektromotory, transformátory, strojní zařízení, napájecí zdroje a navíjecí systémy.
Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.
Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.
ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB
Osobní účast
- Váš profil zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Düsseldorfu
a propagačním leafletu, který pro akci připravíme - Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem německých firem o setkání s Vaší firmou v průběhu výstavy
- Prostor pro vystavení modelů/vzorků produkce
- Zázemí stánku CzechTrade na veletrhu včetně kuchyňky, zajištění přívodů vody
a elektřiny - Stolek se 4 židlemi pro jednání, uzamykatelná skříňka, stojan na katalogy
- Umístění názvu firmy, loga a plakátu firmy na společném stánku
- 2 ks vystavovatelských průkazů na firmu
- Zařazení do katalogu vystavovatelů
(podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade) - Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade
při jednáních s Vašimi obchodními partnery - Základní občerstvení
- Každodenní úklid stánku
- Logistickou pomoc při výběru Vašeho hotelu a transportu
- Přehled kontaktů, které obdržely pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
- Cena: 120 000,- Kč bez DPH (cca 6 m2 + společné zázemí)
- Cena: 170 000,- Kč bez DPH (cca 9 m2 + společné zázemí)
- Cena: 220 000,- Kč bez DPH (cca 12 m2 + společné zázemí)
Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu CWIEME 2019 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30. 11. 2018.
Kontaktní informace