CzechTrade poprvé na stavebním veletrhu For Arch 2020

Letos je Vám agentura CzechTrade poprvé osobně k dispozici na největším stavební veletrhu v České republice For Arch (služby a produkty v oblasti stavebnictví, stavebních materiálů a všech doplňkových služeb).

Datum konání
22.09.2020 - 26.09.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
PVA Expo Praha, Beranových 667, Praha 9 – Letňany
Další akce v kategoriích

Tento 31. ročník se koná od 22. do 26. září 2020, více informací

Přijďte na stánek CzechTrade (hala 1, stánek 118), kde prodiskutujete své exportní záměry a pracovníci agentury Vám doporučí řešení, představí nové bezplatné služby včetně dotačních projektů, poradí Vám jak díky zapojení průmyslového designu můžete zvýšit hodnotu svého výrobku a tím i šance na úspěchy v zahraničí.

V případě zájmu o vstupenku kontaktujte agenturu na emailu nikola.palinkova@czechtrade.cz

V rámci veletrhu pro Vás bude CzechTrade realizovat i dva semináře:

  • 22.9.20 14:30 15:30
   • Inovativní řešení produktu jako jeden z klíčů k úspěchu na zahraničních trzích chytré víceúčelové ploty AITAA system/ designový městský mobiliář mmcité / prosazení produktu na zahraničních trzích se zaměřením na Velkou Británii / aktivity CzechTrade pro české exportéry a konkrétní příležitosti ze zahraničních trhů.
    • Seminář je vhodný pro výrobce či designéry, kteří hledají inspiraci pro inovaci svých produktů. Dále české firmy s exportními záměry, které se chtějí dozvědět více o možnostech nabízených státem při prosazování jejich výrobku nebo služby v zahraničí.
  • 23.9.20 13:30 14:30
   • Nové materiály a jejich použití v souladu s principy cirkulární ekonomiky knihovna materiálů materiÓ Prague / služby a dotační aktivity CzechTrade | Design pro export
    • Seminář je vhodný pro výrobce či designéry, kteří hledají inspiraci pro inovaci svých produktů v oblasti výběru výrobních materiálů s aspektem udržitelnosti. Zajímají se více o design management -> implementaci designu do výrobního procesu a možnosti podpory státu právě v oblasti propojování výrobních firem s profesionálními designéry. Zároveň pak možnosti dotací na tyto služby včetně dotace na prezentaci firmy na specializovaných zahraničních veletrzích.

Účast na seminářích je bezplatná a přihlásit se můžete prostřednictvím emailu: nikola.palinkova@czechtrade.cz. Prosím, uveďte, o jaký z výše uvedených seminářů máte zájem.

Všichni přihlášení účastníci semináře/seminářů od agentury obdrží emailem vstupenku zdarma.

 

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Bc. Palinková Nikola / Odborný marketingový pracovník / nikola.palinkova@czechtrade.cz