DEFENSE & SECURITY 2019

Země konání:
Bangkog Thajsko
Země určení:
Thajsko Thajsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
18. 11. 2019 - 21. 11. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu DEFENSE & SECURITY 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v obranném průmyslu.

Asian Defense & Security Exhibition and Networking Event je nejvýznamnějším veletrhem zaměřeným na obranný průmysl pro celou oblast jihovýchodní Asie. Koná se každé dva roky s podporou Ministerstva obrany Thajska a Thajských královských ozbrojených sil.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Cena 6 m2: 220 500,- Kč bez DPH
  • Cena 9 m2: 330 750,- Kč bez DPH
  • Požadavky na větší plochu budou řešeny individuálně

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu DEFENSE & SECURITY 2019, najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31.3.2019. 

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Rak Jiří
Exportní konzultant - senior

+420 224 907 594Pravidelné novinky e-mailem